Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa?

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:46, mån 9 december 2019

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Gatubelysning lyser inte (en lyktstolpe utanför Trollstigen 5)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:47, tis 10 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.