Tillbaka till samtliga rapporter

Gc 2 stolpar ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Fredrik Berggren, 17:51, fre 6 december 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Två belysningar ur funktion

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El för åtgärd. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:52, mån 9 december 2019

  • Felet är åtgärdat 2019-12-09. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:15, tis 10 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?