Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräoning

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 11:27, ons 4 december 2019

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Bildörr slängd skogsbikväg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:52, onsdag 1 januari 2020

  • Hämtad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:52, onsdag 8 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?