Tillbaka till samtliga rapporter

Farligt!

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana av Christina Larson, 11:28, tis 3 december 2019

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Dålig markering för gående resp. Cykel,bil ! Har tidigare anmält detta , men nu fått svar att Leva inte vet var jag menar ! Carlavägen Lysekil!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag har nu flyttat markeringen för din felanmälan, från Gullmarsgatan till Carlavägens anslutning emot vändplatsen för bussar vid minigolfen och hoppas att det blir rätt tolkat. Vi får göra en kontroll på plats och se om några förtydligande åtgärder ev behöver vidtas, ber om att få återkomma i ärendet.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 12:35, tis 3 december 2019

  • Reviderad placering...

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 08:01, mån 16 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?