Tillbaka till samtliga rapporter

Nattläge

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 16:40, mån 2 december 2019

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

En lampa har slocknat

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:02, tisdag 25 februari 2020

  • Hej och tack för din felanmälan.
    I detta område har vi påbörjat ett seriebyte, seriebyte innebär att vi byter alla ljuskällor som finns i området.
    Vi försöker åtgärda problemen så fort det går.

    Postat anonymt 10:02, tisdag 25 februari 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:23, tisdag 9 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.