Tillbaka till samtliga rapporter

Nattläge

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Niklas Samuelsson, 16:40, mån 2 december 2019

Skickades till Alingsås kommun, 4 minuter senare

En lampa har slocknat

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 10:02, tisdag 25 februari 2020

  • Hej och tack för din felanmälan.
    I detta område har vi påbörjat ett seriebyte, seriebyte innebär att vi byter alla ljuskällor som finns i området.
    Vi försöker åtgärda problemen så fort det går.

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 10:02, tisdag 25 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?