Tillbaka till samtliga rapporter

Flera belysningar ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:18, mån 2 december 2019

Skickades till Kalmar, 2 minuter senare

Flera belysningar ur funktion i ett par dagar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Verkar fungera nu. Ingen återkoppling från Kalmar kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:22, tors 19 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?