Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter av Lotta Parkvall, 14:16, onsdag 27 november 2019

Skickades till Lidingö, 4 minuter senare

Sandlåda vid stadshusparkeringen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?