Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningen i elljusspåret fungerar inte.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:35, sön 24 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 5 minuter senare

Belysningen i elljusspåret fungerar inte. Det Behövs verkligen ljus nu på hösten och vintern för att kunna använda motionsspåret. Oklart hur länge det pågått men det blir påtagligt nu när det mörknar så tidigt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:57, tors 19 december 2019

  • Frågan är ställd vidare till ansvarig för belysningen som kommer återkoppla när svar finns.

    Postat anonymt 07:58, tors 19 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 07:58, tors 19 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?