Tillbaka till samtliga rapporter

Vägskylt oläslig

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 11:17, fre 22 november 2019

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Skylten har varit dålig många år.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:33, fre 20 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?