Tillbaka till samtliga rapporter

Bra med trafikskyltar

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 11:23, tors 21 november 2019

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Höll på att köra vält med cykeln i mörkret. Hade ingen aning om att ni skurit i asfalten på den här sträckan. Det hade varit bra om ni satt ut varningsmärken om vägarbete.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan och vilken tur att du klarade dig från att köra vält. Vi tar till oss din synpunkt och pratar med våra underentreprenörer som hanterar återställningarna för framtida tydligare utmärkning.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:15, tis 3 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.