Tillbaka till samtliga rapporter

Gråbovägen

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:31, tors 21 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Hela Gråbovägens gatulyktor är släckta, har varit så i ca två veckor enl anmälaren

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Felanmälan är behandlad och vi försöker åtgärda detta så fort vi kan

    Postat anonymt 12:32, fre 22 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:32, fre 22 november 2019

  • Vi ber om ursäkt att det har tagit tid men nu kommer vi göra ett seriebyte där vi byter alla ljuskällor i området under januari månad. Så vi stänger detta ärende nu.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 10:19, lör 14 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:20, lör 14 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?