Tillbaka till samtliga rapporter

Trafiköarna omplacerad

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 20:39, ons 20 november 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hej Kan ni gärna placera trafiköarna igen på rätt plats? Som vanligt var flyttas Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:18, tors 21 november 2019

  • Hej, jag skall säga till om detta.

    Tack för informationen

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 08:51, tors 21 november 2019

  • Detta är tyvärr ett återkommande ärende så vi försöker hålla koll på detta. Det kommer åtgärdas med fasta hinder under 2020.

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:54, tors 12 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?