Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen trasig i höjd med Redvägsgatan 18

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:43, ons 20 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Hej! Gatubelysningen som är i höjd med Redvägsgatan 18 fungerar inte. Det har varit så ett par månader. Ni kan väl kika på det när ni har vägarna förbi. 😊

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Felanmälan är behandlad och vi försöker åtgärda detta så fort vi kan

    Postat anonymt 12:27, fre 22 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:27, fre 22 november 2019

  • Ett seriebyte där vi byter alla ljuskällor kommer att ske i området i januari månad. Så vi stänger detta ärende nu.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 14:46, ons 11 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:46, ons 11 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?