Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:42, tis 19 november 2019

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Sedan någon dag tillbaka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för er anmälan, ärendet är vidarebefordrat till driftansvarig för vidare hantering. Normalhanteringen utav sådana här fel är att ljusbortfall som utgör en säkerhetsrisk åtgärdas omedelbart och att bortfall av fem lampor eller mer i rad åtgärdas snarast möjligt. //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:45, mån 16 december 2019

  • Hej, Problemet är åtgärdat.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:58, mån 16 december 2019

  • 👍

    Postat anonymt 12:59, sön 22 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?