Tillbaka till samtliga rapporter

Plattorna ligger löst på trottoaren stor snubbelrisk

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 16:01, mån 18 november 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Lösa plattor på trottoaren farligt att gå här, samt så har kantstenen släpp och åker ut mot gatan. Har fixat in dem flertaligt gånger.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommer även bli problem vid snöskottning om det nu blir snö

    Postat anonymt 16:59, mån 16 december 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:35, måndag 13 januari 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:23, måndag 10 februari 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:56, måndag 9 mars 2020

  • Gatbelysning sönder vid oskarsgatan 11

    Postat anonymt 20:47, söndag 22 mars 2020

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:16, måndag 23 mars 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.