Tillbaka till samtliga rapporter

Grenar som hänger ut och lyktstolpar som behöver rätas upp

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 07:16, mån 18 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

En stor gren som har påpekats förut samt en del som skymmer belysningen när löven kommer igen och belysningsstolpar som behöver rättas upp något.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:28, ons 27 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:28, ons 27 november 2019

  • Grenarna är gjorda men stolparna är inte klart

    Postat anonymt 09:18, mån 16 december 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Nu är två lampor trasiga också. Vi har flera runt Ängabo som är trasiga också.

    Postat anonymt 16:10, tisdag 14 januari 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?