Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning på Larsgatan 2-4 samt på gräsgången mellan Larsgatan och Andersgatan

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Conny Persson, 17:09, söndag 17 november 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

A

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fixa gatubelysning längst ner på gatan,gången som går ner till lek platsen.på Lars gatan.

    Postat anonymt 22:14, lördag 30 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?