Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Steven Savage den 15:46, tis 16 december 2014

Skickades till Järfälla, 3 minuter senare

Den ny belysing under motorvägsbron vid infarten till Gamla Villastan är delvis trasig. En del ljusramp har slocknat redan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 17:14, tis 13 januari 2015

  • Hej; tyvärr har problemet inte åtgärdats och nu har blivit värre i och med halva belysningen slutat fungera.

    Postat av Steven Savage 17:14, tis 13 januari 2015

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.