Tillbaka till samtliga rapporter

Gren på trottoar

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 20:58, sön 17 november 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Stor avbruten gren sticker delvis ut i gångbanan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:50, mån 18 november 2019

  • Hej, detta är tyvärr ett ärende som ramlat mellan stolarna och vi skall fixa detta denna vecka.

    Tack för att du rapporterade in detta

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Postat anonymt 14:04, måndag 17 februari 2020

  • Hej Detta är nu åtgärdat Tack för att du rapporterade in detta

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:44, tisdag 18 februari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.