Tillbaka till samtliga rapporter

Väldigt skräpigt vid hållplats Nolbyplan, Det behövs en papperskorg här.

Anonym rapport i kategori Nedskräpning gator, 22:18, tors 14 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:42, mån 18 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:42, mån 18 november 2019

  • Hur kan ni påstå att ärendet är löst? Ni har fortfarande inte satt upp någon papperskorg vid hållplatsen. Ni tog bara bort skräpet inne i kuren men struntade i allt det som ligger på gräset runt kuren. Det är dessutom nytt skräp i kuren. Hur tänkte den som ni skickade dit? Tänkte hen? Det ser för jävligt ut där!

    Postat anonymt 20:53, tis 19 november 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:49, mån 16 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?