Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlampa

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 14:59, fredag 8 november 2019

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Lampan längst ner i vändzonen, den har blinkat, var släckt, sedan blinkat och är nu släckt sedan tre dagar. Katarinagatan 12

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?