Tillbaka till samtliga rapporter

Felparkerade bil på gatan

Rapporterat av iOS i kategorin Parkering, anonymt 14:44, fre 8 november 2019

Skickades till Forshaga kommun, mindre än en minut senare

Denna bilen står alltid parkerad på gatan, hindrar snöplogning sandbil sopbilen våra leveranser kommer inte fram med stora lastbilar å köra runt vågar dom inte pga brant backe. Vi får hämta levererans i Karlstad

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi meddelar Securitas att de gör kontroller för felparkerade bilar på ert kvarter. Forshaga kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:25, mån 11 november 2019

  • Dom har nu två bilar ivägen på gatan, en blå Kia och en silver färgad Renault

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 19:21, fre 6 december 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Vi stöter på igen. Forshaga kommun.

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat anonymt 10:41, tis 10 december 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 05:02, lördag 4 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?