Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:21, fre 8 november 2019

Skickades till Kil, 4 minuter senare

Lampa ur funktion, har förr tänds och släcks oregelbundet nu helt svart sen en tid tillbaka

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Jag felanmäler lampan, bifogar ditt foto. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:54, fre 8 november 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:04, fre 6 december 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:35, söndag 5 januari 2020

  • Jag har fått rapport om att den lyser nu. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:23, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?