Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Andreas, 20:43, tors 7 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Lampan på Sjöbovägen längst upp mot kärrbogärdevägen är trasig. Mkt mörkt !

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:31, tis 19 november 2019

  • Fler lampor är nu trasiga.. även på fler ställen i området kan jag se på andras rapporter.

    Postat av Andreas 21:08, tors 5 december 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Åtgärdat och klart 2019-12-17, så vi stänger felanmälan.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 07:37, tors 19 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:37, tors 19 december 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:37, tors 19 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?