Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lamp

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 18:42, onsdag 6 november 2019

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Trasig lampa, väldigt mörkt vid återvinningen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?