Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulelysning lyser ej

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 06:01, onsdag 6 november 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

En stolpe med två lampor mellan svensk fast och blomsterlandet. De blinkar till ibland.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:50, onsdag 6 november 2019

  • Belysningen hör till Fastighets AB Balder. Ärendet är överfört till dem. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:33, torsdag 7 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?