Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:55, tisdag 5 november 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Trasig belysning nr 3337 på Alingsåsvägen 9-10

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:39, onsdag 6 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?