Tillbaka till samtliga rapporter

Varför är belysningen inte tänd på Gerska stigen, bara var tredje är tänd

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:40, tis 5 november 2019

Skickades till Alingsås kommun, 5 minuter senare

Var tredje lampa tänd, ?? Varför? Det är kolsvart på stigen, och det finns nya fina lampor uppsatta. Gäller Gerskastigen ända bort till torvmossebacken.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 17:46, ons 6 november 2019

  • åtgärder är utförda och anläggningen ska nu fungera

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 12:17, fre 22 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:17, fre 22 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?