Tillbaka till samtliga rapporter

Massor av löv på Uggledalsvägen 14-16. Brunnen igensatt. Resten av vägen är städad.

Anonym rapport i kategori Igensatt brunn, 07:33, tis 5 november 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Denna del av Uggledalsvägen städas inte, sopas bara till nr. 18.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 00:16, tors 5 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?