Tillbaka till samtliga rapporter

4 gatlyktor ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:38, måndag 4 november 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

På stigen mellan Surte och lövgärdet är det bara ett par/tre lampor som fungerar på Surtesidan. Resten är släckta vilket gör det väldigt mörkt på vissa sträckor. Även en lampa på forsbäcksvägen som ansluter till stigen är ur funktion.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:22, tisdag 5 november 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:06, måndag 2 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?