Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt staket

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana av Lotta Parkvall, 20:15, måndag 4 november 2019

Skickades till Lidingö, 5 minuter senare

Trasigt på flera ställen längs med kyrkvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lotta Parkvall 20:38, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?