Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 18:08, fredag 1 november 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Trasig belysning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. ärendet är översänt till Ale El för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:32, måndag 4 november 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:07, fredag 29 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?