Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fungerar ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:35, mån 28 oktober 2019

Skickades till Alingsås kommun, mindre än en minut senare

Gatubelysningen mellan Edshultvägen och Lidavägen har inte fungerat på de sju senaste veckorna. På denna sträcka finns det även en busshållplats som det är väldigt mörkt vid.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:26, tis 19 november 2019

  • Arbete klart och det ska nu lysa!

    Postat anonymt 15:26, tis 19 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:26, tis 19 november 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.