Tillbaka till samtliga rapporter

Markspotlight trasig utanför biblioteket

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 10:23, sön 27 oktober 2019

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Som rubriken säger :)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Markspotlightsen är inte Alingsås energis. Vet ej vem som äger dessa.

    Postat anonymt 17:39, tis 5 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 17:40, tis 5 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 17:40, tis 5 november 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.