Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:14, onsdag 23 oktober 2019

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Har varit så i c:a 2 månader

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi har skickat ärendet till vår belysningsentreprenör för åtgärd.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 13:30, onsdag 23 oktober 2019

  • Lampor bytta i dag 2019-11-13

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 17:27, onsdag 13 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?