Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:13, onsdag 23 oktober 2019

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Har varit så under en längre tid c:a 2 månader

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Bifogat bild

    Postat anonymt 11:28, onsdag 23 oktober 2019

  • Lampor bytta i dag 2019-11-13

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 17:27, onsdag 13 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?