Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:45, måndag 21 oktober 2019

Skickades till Lysekils kommun, 5 minuter senare

Trasig lampa i gatubelysning. Dumt nära korsningen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan, problemet är nu åtgärdat.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 13:37, tisdag 22 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?