Tillbaka till samtliga rapporter

Avlopp i gatan är fylld av grus

Anonym rapport i kategori Vatten och avlopp, 19:13, måndag 21 oktober 2019

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Gatubrunnen vid Backavägen 2 är fylld med grus så risk för översvämning uppstått (detta har hänt för ca 1 år sedan) därför behöver detta ses över.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej!

    Har skickat ditt ärende till gatuchefen på östra göinge kommun.

    Postat av marcus.ericsson@sbvt.se 10:25, onsdag 23 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:25, måndag 18 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?