Tillbaka till samtliga rapporter

Skymd belysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 12:29, sön 20 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Längs hela Sandliden från samhället upp till Jennylund är belysningen skymd. Tråkigt för alla idrottssugna barn.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:29, mån 21 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:43, sön 17 november 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:59, sön 15 december 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:39, söndag 12 januari 2020

  • Tråkigt att detta inte har prioritet då många går denna vägen från samhället mot Jennylund med all idrott, bandy, ridning och friidrott. Vi vill att folk ska låta bilen stå men då måste gångvägar vara upplysta och trygga.

    Postat anonymt 22:49, söndag 9 februari 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Tack för din påminnelse. Ärendet är återsänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:55, måndag 10 februari 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 23:46, söndag 8 mars 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 00:22, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?