Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlampa

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:00, måndag 14 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Nummer 8070 lyser ej.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:26, måndag 14 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:09, måndag 11 november 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:55, måndag

  • Belysningen är lagad 2019-12-11. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:18, onsdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?