Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig längs cykelvägen förbi kronaskolan

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:08, måndag 14 oktober 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Två eller tre lyktstolpar fungerar inte på gångvägen som går förbi kronan från myternas väg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:25, måndag 14 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:08, måndag 11 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?