Tillbaka till samtliga rapporter

Brunslock

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 20:48, tors 10 oktober 2019

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Två brunslock i gatan som står betydligt högre än gatan så asfalten har nog satt sig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärd planerad.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat av Östra Göinge kommun (Östra Göinge kommun Samhällsbyggnad) 15:14, ons 16 oktober 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?