Tillbaka till samtliga rapporter

Gång och cykelbana ej färdigställd

Rapporterat av iOS i kategorin Gång och cykelbana, anonymt 15:00, tors 10 oktober 2019

Skickades till Sollentuna, 4 minuter senare

Gångbanan norrifrån under bollstanäsvägen breddats men under vägen smalnar den av på ett farligt sätt. Markduk och stenar ligger synligt och huller om buller.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ditt ärende är avslutat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Sollentuna (Sollentuna kommun) 00:00, fredag 13 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?