Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning släckt. Troligtvis behövs lampan bara bytas.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:57, tors 10 oktober 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Troligtvis behövs lampan bara bytas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kommer åtgärda detta

    Mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:07, tors 10 oktober 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.