Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fungerar inte

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Ingmark Nilsson, 07:36, tors 10 oktober 2019

Skickades till Klippans kommun, 4 minuter senare

Lampan som är närmst på bilden har nu också slutat att fungera. Den bortre lampan på bilden slutade fungera i februari och även den är anmäld via FixaMinGata men har inte hänt något på över 8mån.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:45, tors 7 november 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 14:08, mån 9 december 2019

  • Fungera fortfarande inte.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat av Ingmark Nilsson 16:38, tisdag 25 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?