Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i asfalten

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 10:28, ons 9 oktober 2019

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

På trottoaren på södra strömgatan finns några djupa hål i asfalten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:54, lör 23 november 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 10:57, onsdag 19 augusti 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 10:57, onsdag 19 augusti 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?