Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i asfalten

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 10:28, onsdag 9 oktober 2019

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

På trottoaren på södra strömgatan finns några djupa hål i asfalten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:54, lördag 23 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?