Tillbaka till samtliga rapporter

Andra kvällen i rad som gatybelysningen i området är ur funtion, dvs helt kolmörkt.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:12, tisdag 8 oktober 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Helt mörkt i området, all gatubelysning är ur funktion.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:45, onsdag 6 november 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?