Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:15, tis 8 oktober 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Andra lampan från vändplatsen har varit trasig i 4 veckor lampan är utanför Björnväktarens gata 23.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det är andra lampan ner från vändplatsen

    Postat anonymt 09:50, ons 6 november 2019
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?